Akustik Dinleme

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)

Eryıl

Eryıl Su Kacak Tespit Cihazi

21.500,00TL

Su Kaçak Dinleme Cihazı LD-P1LD-P1 8 farklı filtreleme özelliği sayesinde hassas bir dinleme sağlayarak noktasal olarak su kaçağını tespit etmenizi sağlar.Paket içerisinde iç ve dış olmak üzere iki adet dinleme sensörü bulunmaktadır.• İngilizce Türkçe Menü• Metal Sensörü ile toprak zemindeki su kaça..

miran makine

MR-200 Super Su Kaçak Tespit Cihazı

10.000,00TL

Mr-200 Super Su Kaçak Tespit Cihazı Mr-200 yeni modeli ile su kaçağı tespitinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek yüksek performanslı bir cihazdır. Bildiklerinizi Unutun. Böylesine kaliteli bir ürünü sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz.Faturalı ve orjinal üründür Kırmadan, Dökmeden ..

Nimrof

Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak...

19.000,00TL

Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak Tespit Cihazı2. versiyonNimrof plus yeni modeli ile su kaçağı tespitinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek yüksek performanslı bir cihazdır.KIRMADAN, DÖKMEDEN NOKTASAL TESPİT2 YIL GARANTİLİDİRYEDEK PARÇA & TEKNİK SERVİSCihazın nas..

Nimrof

Nimrof Plus Pis ve Temiz Su Kacak Tespit Cihazi At...

19.000,00TL

Nimrof Su Kaçak Tespit Cihazları versiyon-2; Kirli Su kaçaklarını, Temiz Su kaçaklarını  tek cihazda  noktasal olarak tespit etmenizde yardımcı olacak profesyonel bir cihazdır.Su Kaçakları Tespitinde iki adet sensör bulunmaktadır. Bu sensörlerden bir tanesi sadece temiz su kaçaklarını dinl..

Seybomak

Nimrof Super Pis ve Temiz Su Kaçak Tespit Cihazı...

11.500,00TL

Nimrof Su Kaçak Tespit Cihazları Kirli Su kaçaklarını, Temiz Su kaçaklarını  tek cihazda noktasal olarak tespit etmenizde yardımcı olacak profesyonel bir cihazdır.Su Kaçakları Tespitinde iki adet sensör bulunmaktadır. Bu sensörlerden bir tanesi sadece temiz su kaçaklarını dinleme yolu ile yani ..

Seybomak

Rothenberger ROLEAK Aqua 3 Plus Akustik Dinleme Su...

25.000,00TL

Sızdıran bakır, plastik, demir, su borularındaki kaçakları bulmak için akustik dinleme cihazıdır.  Su kaçak tespit cihazı fayans, şap, parke ve laminat üzerinde zemin mikrofonu olarak kullanılabilir. Farklı boru malzemelerinin sızıntı tespitinde Akış sesini artırır ve sızıntıları kolay..

Seybomak

Rothenberger Roleak HL 7000 SU KAÇAK TESPİT CİH...

140.000,00TL

FİYAT SORUNUZ 0544 364 09 99  Rothenberger Roleak HL 7000 AKUSTİK SU KAÇAK TESPİT CİHAZIYer mikrofonu, sensör çubuğu ve izleme gazı birlikteelektro-akustik sızıntı tespiti için en ileri teknolojisu kaçak tespit cihazı.Belediyeler ve büyük firmalar içinÜstün özellikler: -Bluetooth® sayes..

Seybomak

Su kaçak tespit cihazı mikrofon kablosu

300,00TL

mr-200, v18 plus, v18 turbo ve pek çok modelle uyumlu mikrofon dedektör kablosu. ..

Seybomak

Su kaçak tespit cihazı mikrofonu

800,00TL

mr-200, v18 plus, v18 turbo ve pek çok modelle uyumlu açma kapama düğmeli dedektör mikrofonu. ..

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 10 (2 Sayfa)