Etiketler: Havalı Petek Temizleme ve Kanal Açma Makinesi 24 Litre Çift Yönlü 2 Hp, 24byz2hp, Çift Yönlü

Havalı Petek Temizleme ve Kanal Açma Makinesi 24 Litre Çift Yönlü 2 Hp

 • 15.000,00TL
  • Marka: Seybomak
  • Ürün Kodu: 24byz2hp
  • Kullanılabilirlik: 2
  ŞİMDİ ÇOK DAHA GÜÇLÜ1450 WATT, 2 HP, 2800 DEVİR SORUNSUZ VE ÇOK HIZLI YIKAMA ve KANAL AÇMAÖzellikle belirtmek isteriz bu makine su jeti değildir. Kanal açmada havanın rahatlıkla boşalması için hortum ağzında herhangi bir bağlantı bulunmamalıdır. Kanal temizleme mantığı %80 hava, %20 su karışımı..


  ŞİMDİ ÇOK DAHA GÜÇLÜ

  1450 WATT, 2 HP, 2800 DEVİR SORUNSUZ VE ÇOK HIZLI YIKAMA ve KANAL AÇMA

  Özellikle belirtmek isteriz bu makine su jeti değildir. Kanal açmada havanın rahatlıkla boşalması için hortum ağzında herhangi bir bağlantı bulunmamalıdır. Kanal temizleme mantığı %80 hava, %20 su karışımıyla mümkündür. Basınç oluşturması için hortum ağzına bağlanacak (nozul gibi)  aletlerin basınç arttırmada etkisi olması mümkün değildir. Bu işi jet pompalar yapar. Kompresörlerde etkisi olması imkansızdır. Bu makine size ek kazanç kapısı olacaktır. Banyo, Lavabo, mutfak gibi tıkalı alanları rahatlıkla açabilirsiniz. Makine ile beraber verilen yüksek basınca dayanıklı yaylı hortum, kanal gider açma işinizde size büyük kolaylık sağlayacaktır. Yüksek hız, kesintisiz basınçla gelen suyla güvenli kanal açma işlemi yapabileceksiniz. Çalışma mantığı kanal içerisinde hava patlaması yaparak temizlik odaklıdır. Kesintisiz hava için ayrı bir çalıştırma butonu bulunmaktadır. Bakım ve temizlik için ek ürünler kullanmanıza gerek kalmayacak. Bu makineyi aldığınızda, extra hava çıkışını kullanarak, ek iş yapma  şansına sahip olacağınızdan kısa sürede kendini amorti edecektir.

  NEDEN SEYBOMAK MAKİNE ALMALIYIM ?                           

  Kombi bakımında genleşme tankına hava basabilir, ölçüm yapabilirsiniz. Kombi brülör ve eşanjör temizliğinde hava tabancası kullanarak işinizi hızlandırır, temizliğin kalitesini arttırır. Radyatör aralarında bulunan toz ve kiri bu makineyle temizleyebilirsiniz. Mazot tabancası olarak bilinen ek aparatla ilaç ve sıvı püskürterek son derece kaliteli bir temizlik yapabilirsiniz. Petek temizliğinde kimyasal kullanmaya ihtiyacınız olmayacak. Su sirkülasyonlu makinelere oranla 5 kat daha etkili temizlik yapabileceksiniz. Dilerseniz müşterinizin talebi doğrultusunda, opsiyonel kimyasal dozajlama aleti kullanarak, kimyasallı temizlik yapabilmenize olanak verir. Klima temizlerken kullandığınız el spreylerine ya da küçük pompalara   ihtiyaç duymayacaksınız. Yüksek basınçla kimyasal ve su püskürterek kaliteli temizlik yapmanıza olanak tanır. Bu makine ile boya- badana, İlaçlama yapabilirsiniz.Araç lastikleri ve top şişirebilirsiniz. Ev, araç ve inşaat atıkları temizliğinde basınçlı havaya ihtiyaç olan yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz küçük çaplı lavabo ve kanal tıkanık açmada kullanabilirsiniz.

  Özellikler

  Çift yönlü yıkayabilme özelliği

  24 Litrelik tank kapasitesiyle güçlü yıkama

  Kanal gider açabilme özelliği ve aksesuarları

  Tek Hareketle akış yönünü değiştirebilme özelliği; size temizleme esnasında büyük kolaylık ve rahatlık sağlar.

  Hava sıkışmasını önlediği gibi, büyük parçaların kolayca sistemden atılmasını sağlar.

  Çift yön  tek yönlü makinelere oranla temizlikte %50 daha kaliteli  temizlik yapmanızı sağlar.

  Temizlik işlem süresini neredeyse 3’te 1 oranında düşürür.

  Kullanılan vana her türlü kimyasala dayanıklı olduğundan kesinlikle yıpranmaz, emsallerine göre 5 kat daha dayanıklıdır

  Yüksek sıcaklıklarda dahi rahatça çalışabilirsiniz.

  Akış yönü değiştirilebildiğinden uzun zaman alan petek hava alma sorunundan da kurtulmuş olacaksınız.

  Diğer makinalardan farkımız:

  4 yollu vana kendi imalatımız olup tek parça sarı malzemeden yapılmıştır. Her türlü basınca ve darbelere karşı dayanıklıdır. 3 yaşında bir çocuğun dahi çevirebileceği kadar yumuşak yön değiştirme vanasına sahiptir. Her türlü iklim koşullarında çalışabilecek yeteneğe sahiptir.  Eksi 40 ve Artı 120 derecede test edilmiştir. Her Türlü Kimyasalla denenmiş sıfır aşınma ile dayanıklılık testlerinden geçmiştir.

  Gövde yapısı:

  Darbelere karşı bağlantı noktalarından kaynakla sabitlenmiştir. Titreşimden dolayı meydana gelen gevşemeleri önlemek ve vidaların aşınmasını engellemek için sac kısımları gövdeye kaynaklanmıştır. Bu durum makinenin yıllarca sessiz ve sağlam  kalmasını sağlamaktadır. Montaj aşaması vidalama, puntolama gibi tekniklere göre çok daha zor ve uzun sürse de kalite için yapılması gereken en iyi metottur. Gövde tamamen fırın boya ile kaplanarak çizilme,  pas ve çürümelere karşı uzun süre dayanması sağlanmıştır. Teker yuvaları gövdeye kaynakla sabitlenmiştir. Bu sürtünme ve darbelere karşı kırılma ve yamulmanın önüne geçmek içindir.

  Elektrik Aksamı

   Topraklıdır. 3x1,5 kablo kullanılmıştır. Elektrik aç-kapa şalterleri sınıfının en iyisi anahtarlar la, daha uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Ürünlerimizde  kullanılan tesisat malzemesi tamamen et kalınlığı en fazla olan sarı fittingsden mamuldür. (Döküm ya da çin malı  veya plastik  kullanılmamıştır)

  Kompresör:

  2 Hp gücünde, 1450 Watt, 24 litrelik tanklara sahip, Yükle değil, selenoid elektronik valf kullanılarak otomatik açma kapama sistemiyle çalışmaktadır.

  Teknik Özellikler:

  24 lt depo hacmi

  Yağsız ve sessiz çalışma (42-db) (normal konuşma 60 db dir)

  Yağsız olduğu için yatay ve ters çalışabilme özelliğine   sahiptir.

  Elektronik Darbeli yıkama özelliğine sahiptir.

  Direkt basınçla yıkama yapabilme özelliği

  Basınç Aralığı : 1-8 Bar/115 psi

  Akım: 220 V / 50 Hz

  Ağırlık:  25 Kg

  Boyutları (U-G-Y): 50*50*70

  Çift piston 110 Lt/Dk hızlı dolum süresi

  Sürekli Çalışma imkanı

  2 Yıl Garanti

  Düşük motor devri sayesinde uzun ömürlü kullanım

  Sınırsız yedek parça

  Yüksek yalıtım sayesinde süper sessiz

  Çalışma Alanları:

  Temiz su tesisatları temizliğinde

  Aliminyum, bakır, döküm panellerde

  Her türlü radyatör  temizliğinde

  Zeminden (yerden) ısıtma  sistemlerinde

  Kombi bakımında

  Dublex dairelerde

  Triblex dairelerde

  Klima evaparatör temizliğinde

  Petek dış toz temizliğinde

  Basınçlı hava gerektiren her alanda, gerekli aksesuarlar  kullanılarak işinizin en büyük yardımcısı olmaya adaydır.

  AKSESUARLAR:

  Rahat çalışabilmeniz için 4 Adet 3 metre hortum.

  Kanal açma için 1 adet 5 metre, ¾ başlıklı yaylı hortum

  Kimyasala ihtiyaç duymaz.

  Bir hafta çalışmadığı zaman kilitlenme yapmaz.

  Hava Yapmaz

  Bilgi ve kullanımla ilgili sorularınız için 0544 364 09 99 arayabilirsiniz.

  (Makine işleviyle alakalı yapılan tanım ve tanıtımlarda kullanılan opsiyonel araçlar için Talepte bulunmayınız. Aksesuarlı Ürünlerimiz farklı bölümler altında bulunmaktadır.)

  Bir inceleme yazın

  Not: HTML çevrilmez!
      Kötü           İyi
  Doğrulama Kodu