Nimrof

su kaçak tespit cihazları üreticisi

Ürün Karşılaştırması (0)
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Nimrof

Nimrof At-550 Full Set Bastonlu Akustik Dinleme Pi...

75.000,00TL

NİMROF AT-550 FULL SET Akustik Su Kaçağı Tespit Cihazı Dış mekan dinleme sensörü ile dış mekan su kaçaklarını bulur.  Elektrod Sistemi sayesinde termal kameraya gerek duymaz  Kullanıcı dostu yazılım 8 filtreleme özelliği ile çevresel gürültüyü azaltır. NİMROF AT550 FULL ..

Nimrof

Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak...

32.000,00TL

Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak Tespit Cihazı3. versiyonNimrof plus yeni modeli ile su kaçağı tespitinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek yüksek performanslı bir cihazdır.KIRMADAN, DÖKMEDEN NOKTASAL TESPİT2 YIL GARANTİLİDİRYEDEK PARÇA & TEKNİK SERVİSCihazın nas..

Nimrof

Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak...

35.350,00TL

Dinleme cihazı ve test pompası ikili set. Dinleme yapmak için olmazsa olmazlardan biri test pompasıdır. Bu muhteşem ikiliye uygun fiyat ve kolay ödeme avantajıyla sahip olmanın tam zamanı. Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak Tespit Cihazı Versiyon-3 & Rothenberger Test Po..

Nimrof

Nimrof Plus Pis ve Temiz Su Kacak Tespit Cihazi At...

32.000,00TL

Nimrof Su Kaçak Tespit Cihazları versiyon-3; Kirli Su kaçaklarını, Temiz Su kaçaklarını  tek cihazda  noktasal olarak tespit etmenizde yardımcı olacak profesyonel bir cihazdır.Su Kaçakları Tespitinde iki adet sensör bulunmaktadır. Bu sensörlerden bir tanesi sadece temiz su kaçaklarını dinl..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)