Etiketler: Petek Temizleme Makinesi Tek Yönlü SRT-8 Pompalı-sirkülasyonlu, srt-8, Tek Yönlü

Petek Temizleme Makinesi Tek Yönlü SRT-8 Pompalı-sirkülasyonlu

 • 9.950,00TL
  • Ödül puanlarındaki fiyat: 200
  • Marka: Seybomak
  • Ürün Kodu: srt-8
  • Kullanılabilirlik: 10
  Kapıda ödeme seçeneği ve kredi kartına peşin fiyatına taksitle alım için 0544 364 09 99 arayınızSRT-8 Model: Yanma, Basınç Düşmesi ve Aşınmaya  Karşı 24 Ay GarantiKullanım AlanlarıTıkalı Kombi Eşanjör TemizliğindeKireçlenmiş Güneş Enerji panellerindePlastik Kalıp Soğutucu KanallarındaTesisat te..

  Kapıda ödeme seçeneği ve kredi kartına peşin fiyatına taksitle alım için 0544 364 09 99 arayınız

  SRT-8 Model: Yanma, Basınç Düşmesi ve Aşınmaya  Karşı 24 Ay Garanti

  Kullanım Alanları

  Tıkalı Kombi Eşanjör Temizliğinde

  Kireçlenmiş Güneş Enerji panellerinde

  Plastik Kalıp Soğutucu Kanallarında

  Tesisat temizliğinde

  Daire petek temizliğinde

  Dublex Dairelerde Petek temizliğinde

  Triplex Dairelerde Petek temizliğinde

  Müstakil 3 Kata kadar evlerde petek temizliğinde

  Merkezi Sistem Temizliğinde (Kat-Kat veya Daire-daire )

  Zeminden ısıtma sistemlerinde

  Bakır-Aliminyum-Döküm Panellerde

  HVAC- Panel Temizliğinde

  Su Kaçak Tespitinde (Termal Kamera ile)

  Zirai İlaçlamada (Gerekli Başlık Takılarak )

  Klima Evaparatör  temizliğinde(Gerekli Başlık Takılarak)

  Dikkat: Belirtilen Kullanım alanları dışında, makine kullanımının tespitinde Ürün garanti kapsamı dışında kalır.

  DEPO

  Isıtıcı elektrik düğmesi açık unutulsa dahi su yokken deponun zarar görmesi engellenmiştir. Çok sık duyumlarını aldığımız ısıtıcı açık kalması sonrası, susuzken depo erimesi ve yanması olaylarının önüne geçmek için, özel ısıtıcı koruma devresi kullanılmıştır. Daha güvenli bir kullanımla birlikte ısıtıcı açık unutulmasından kaynaklı depo yanmaları Garanti kapsamına dahil edilmiştir. Depo yanmaya karşı GARANTİLİDİR. Gövde Üzerinde Sabit Termometre işinize kolaylık katacaktır. Gövde üzerinde bulunan Basınç Göstergesi çalışma şekil ve yönteminizi belirler. Ağırlıkla kaliteli sarı bağlantı elemanları kullanılmıştır. Suya ve ısıya dayanıklı pnömatik ürünler tercih edilmiştir. Depo içerisinde kalan suyu boşaltmak ustalar için son derce eziyetliydi. Biz depo yanına su çıkışı için kapaklı bir tahliye çıkışı yerleştirdik. Dilerseniz bu bölümü kullanarak depo içerisinde kalan suyu rahatlıkla boşaltabilirsiniz.

   

  Özel Tasarım Rezistans

  1500 Watt  ısıtıcı, özel imal edilmiş olup dik konumlandırılarak, uzun vadede deponun zarar görmesi engellenmiştir.

   

  Termostat

  40 C° Su ısısını muhafaza ederek güvenli ve ekonomik bir kullanım sunar. Aşırı ısınmaların önüne geçerek kablo ısınmaları veya tesisatta sorun yaşanmasını önler.

   

  Elektrik Tesisatı

  Benzer makinelerde yine çokça izlem ve takibini yaptığımız elektrik donanım sorunları çözülmüştür. Elektrik çarpması ve topraktan dolayı meydana gelen iğneleme problemleri makine topraklanarak önlenmiştir. Topraklı priz kullanımına uygun fiş kullanılmıştır. Makine fişini mutlaka topraklı prizlerde kullanın. Kendinden ışıklı su geçirmez anahtarlar kolay kullanım sunar.

  DEPO BENZERLERİNİN 2 KATI ET KALINLIĞINDADIR

  Depo kimyasal kullanımı ve ısı etkisiyle uzun vadede tahriş olup delinmektedir. Et kalınlığı arttırılarak tahribat seviyesi minimum seviyeye çekilmiştir. 

  Gövde Yapısı

  Gövde elde taşımaya uygun ağırlık dengesi gözetilerek imal edilmiştir. Plastik el tutacaklarının yerine, gövdeye sabit metal taşıma kollarıyla sağlam ve dayanıklı hale getirilmiştir. Çelik dolgu teker kullanılarak çarpma ve darbelere karşı uzun yıllar dayanımı esas alınmıştır. Gövde kaynaklanarak tek parça haline getirilmiş, titreşim sonrası oluşan gevşeme ve kopmaların önüne geçilmiştir. Statik fırın boyalı gövde paslanma ve çürümelere karşı uzun ömürlü dayanım sağlar.

   

  Depo Kapağı

  Depo üzerinde gövdeye sabitlendikten sonra kolayca açılıp kapanabilen, sağlam plastikten imal edilmiştir. Diğer ürünlerden farklı olarak kapakta yamulma veya tahribat olmaz.

   

  Filitre

  Filitre metal tel kullanılarak özel imal edilmiştir. Estetik ve kolay kullanım için filitreye taşıma kulpu eklenmiştir. Kolayca yerinden çıkarılıp-takılabilir. Kimyasala elle temas etmemeniz için sağlık açısından önemli bir detaydır.

   

  Srt-8 Pompa

  Daha verimli çalışabilmesi için dik konumlandırma yerine pompalar yatay konumlandırılmıştır. Ayrıca depo altına konumlandırmak yerine bağımsız alana taşınarak, su damlama veya depo delinmesine karşın motor güvence altına alınmıştır. 6 bar kapatma basıncına sahip, bakır sargılı, termik korumalı piyasada bulunan en güçlü motor kullanılmıştır. Benzerlerinden farklı olarak birkaç kullanım sonrası oluşan basınç düşmeleri bu makinelerde olmaz. Farklı olarak kimyasal ve suyun dolaştığı mekanizma daha dayanıklı ürünlerle değiştirilmiş ve güçlendirilmiştir. Bu da uzun yıllar basıncı düşmeden kullanmanıza olanak verir. Yüksek basınç ve debiyle daha hızlı ve etkili temizlik yapmanıza olanak verir. O nedenle, bizde imal ettiğimiz ürüne güvendik ve GARANTİ KAPSAMINA ALDIK.

   

  Srt- 8 Pompa Teknik Özellikler

  0,8 Hp

  0,60 Kw

  220 V

  Dökme demir pompa gövdesi ve destek için özel bir anti-pas işlemi

  Pervane Anti-blok sistemi

  Pirinç pervane

  AISI 304 mil

  Maks. sıvı sıcaklığı: + 40

  Maks. Emme: 8 m

  Bakır sargı

  Dahili tek fazlı motor için termik koruyucu

  Yalıtım sınıfı: F

  Koruma sınıfı: IPX4

  Maks. ortam sıcaklığı: + 40

   

  Aksesuarlar

  İsteğe bağlı Çift yön seyyar( Ek ücrete Tabidir)

  İsteğe bağlı Sabit çift yön (Ek ücrete Tabidir)

  İsteğe bağlı Klima Temizleme Başlığı (Ek ücrete Tabidir)

  İsteğe bağlı Zirai İlaçlama Başlığı (Ek ücrete Tabidir)

  2 Adet ¾ Rekor Başlıklı Epdm Contalı 3 Metre Hortum (Standart)

  Bir inceleme yazın

  Not: HTML çevrilmez!
      Kötü           İyi
  Doğrulama Kodu