Test Cihazları

Sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı içerisindeki küçük boru sistemlerinin sızdırmazlık testi için kullanabilirsiniz

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Seybomak

Nimrof Super Pis ve Temiz Su Kaçak Tespit Cihazı...

14.500,00TL

Nimrof Su Kaçak Tespit Cihazları Kirli Su kaçaklarını, Temiz Su kaçaklarını  tek cihazda noktasal olarak tespit etmenizde yardımcı olacak profesyonel bir cihazdır.Su Kaçakları Tespitinde iki adet sensör bulunmaktadır. Bu sensörlerden bir tanesi sadece temiz su kaçaklarını dinleme yolu ile yani ..

Rothenberger

Rothenberger Elektrikli Test Pompası Kendinden Em...

18.791,00TL

DİKKAT: Kdv hariç fiyatıdır % 20 ödeme aşamasında otomatik olarak eklenmektedirElektrikli Test Pompası Kendinden Emişli 40 Bar.Basınçlı hava, buhar ve soğutma sistemlerinde, güneş enerjisi sistemleri, hidrolik sistemler, sprinkler tesisatında, kazanlarda ve basınçlı kaplarda basınç testi. Su ve y..

Rothenberger

Rothenberger Manuel Test Pompası RP-30 Bar kdv ha...

3.875,00TL

DİKKAT: Kdv hariç fiyatıdır % 20 ödeme aşamasında otomatik olarak eklenmektedir30 bar'a kadar hızlı basınç testi için test pompası Sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı içerisindeki küçük boru sistemlerinin sızdırmazlık testi için kullanabilirsiniz Tek valf sistemi ile basit kullan..

Rothenberger

Rothenberger Test Pompası RP 50 ECO Manuel kdv ha...

4.083,00TL

DİKKAT: Kdv hariç fiyatıdır % 20 ödeme aşamasında otomatik olarak eklenmektedir50 bar'a kadar hızlı basınç testi için test pompası Sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı içerisindeki küçük boru sistemlerinin sızdırmazlık testi için kullanabilirsiniz Tek valf sistemi ile basit kullan..

Seybomak

Su Kaçak Tespit Cihazı Nimrof Plus Akustik Dinle...

25.000,00TL

KDV dahil fiyatıdır  Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak Tespit CihazıNimrof plus yeni modeli ile su kaçağı tespitinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek yüksek performanslı bir cihazdır.KIRMADAN, DÖKMEDEN NOKTASAL TESPİT2 YIL GARANTİLİDİRYEDEK PARÇA & TEKNİ..

Seybomak

Uzaktan kumandalı Elektrikli Test Pompası Kendin...

19.000,00TL

Uzaktan kumandalı 20 bar test pompası Basıncı ayarlanabilir. Dinleme anında sessiz çalışma Kompakt tasarım. Hafif çanta şeklinde kolay taşıma Yerli üretim. Sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, kazan gibi alanlarda kaçak tespitinde kullanabilirsiniz. İçerisindeki boruların ve depo..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)