Test Cihazları

Sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı içerisindeki küçük boru sistemlerinin sızdırmazlık testi için kullanabilirsiniz

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Seybomak

Nimrof Super Pis ve Temiz Su Kaçak Tespit Cihazı...

11.500,00TL

Nimrof Su Kaçak Tespit Cihazları Kirli Su kaçaklarını, Temiz Su kaçaklarını  tek cihazda noktasal olarak tespit etmenizde yardımcı olacak profesyonel bir cihazdır.Su Kaçakları Tespitinde iki adet sensör bulunmaktadır. Bu sensörlerden bir tanesi sadece temiz su kaçaklarını dinleme yolu ile yani ..

Seybomak

Rothenberger Elektrikli Test Pompası Kendinden Em...

16.000,00TL

Elektrikli Test Pompası Kendinden Emişli 40 Bar.Basınçlı hava, buhar ve soğutma sistemlerinde, güneş enerjisi sistemleri, hidrolik sistemler, sprinkler tesisatında, kazanlarda ve basınçlı kaplarda basınç testi. Su ve yağ sistemlerini test etmek için uygundur.  Debi ayarlanabilir. Raha..

Seybomak

Rothenberger Manuel Test Pompası RP-30 Bar

2.800,00TL

30 bar'a kadar hızlı basınç testi için test pompası Sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı içerisindeki küçük boru sistemlerinin sızdırmazlık testi için kullanabilirsiniz Tek valf sistemi ile basit kullanma Küçük boyutlar ile dar yerler için ideal ABS- Plastikten darbeye d..

Seybomak

Rothenberger Test Pompası RP 50 ECO Manuel

3.250,00TL

50 bar'a kadar hızlı basınç testi için test pompası Sıhhi tesisat ve kalorifer tesisatı içerisindeki küçük boru sistemlerinin sızdırmazlık testi için kullanabilirsiniz Tek valf sistemi ile basit kullanma Küçük boyutlar ile dar yerler için ideal metal darbeye dayanıklı v..

Seybomak

Su Kaçak Tespit Cihazı Nimrof Plus Akustik Dinle...

19.000,00TL

KDV dahil fiyatıdır  Nimrof Plus Akustik Dinleme Pis Ve Temiz Su Kaçak Tespit CihazıNimrof plus yeni modeli ile su kaçağı tespitinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabilecek yüksek performanslı bir cihazdır.KIRMADAN, DÖKMEDEN NOKTASAL TESPİT2 YIL GARANTİLİDİRYEDEK PARÇA & TEKNİ..

Seybomak

Uzaktan kumandalı Elektrikli Test Pompası Kendin...

16.000,00TL

Uzaktan kumandalı 20 bar test pompası Basıncı ayarlanabilir. Dinleme anında sessiz çalışma Kompakt tasarım. Hafif çanta şeklinde kolay taşıma Yerli üretim. Sıhhi tesisat, kalorifer tesisatı, kazan gibi alanlarda kaçak tespitinde kullanabilirsiniz. İçerisindeki boruların ve depo..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)