Vanalar

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Seybomak

4 Yollu Vana, Ters Yıkama Vanası

1.500,00TL

1/2 iç dişliSu akış yönünü değiştirmek için kullanılan Dört yollu vana.Kendi imalatımızdır.Yüksek basınç ve sıcaklığa dayanıklıdır.Her türlü kimyasal kullanımına uygundur.Sınıfının en iyisi, En sağlamıdır.Kesinlikle Sızdırma yapmaz.Her türlü iklim koşullarında çalışabilecek yeteneğe sahiptir. &..

Seybomak

Dört Yollu Yön değiştirme vanası Ters-Düz Y...

1.500,00TL

1/2 iç dişliSu akış yönünü değiştirmek için kullanılan Dört yollu vana. Kendi imalatımızdır.Yüksek basınç ve sıcaklığa dayanıklıdır.Her türlü kimyasal kullanımına uygundur. Sınıfının en iyisi, En sağlamıdır. Kesinlikle Sızdırma yapmaz.Her türlü iklim koşullarında çalışabilecek yeteneğe sahiptir.&..

Seybomak

Havalı Petek Temizleme Makineleri İçin Çift y...

1.900,00TL

3/ 4 Dış Dişli başlıklı ve Bağlantı için RekorluHer türlü havalı, kompresörlü Makineler için1 adet 3/4 çift rekorlu hortum hediyeliTak-kullan pratik özellikliKolay montajTek hareketle yön değiştirebilmeHer türlü kimyasal kullanımına uygun.Yüksek ısı ve darbelere karşı extra korumaSıfır sızdırmaEmsal..

Seybomak

Su Sürkülasyonlu, Pompalı Makineler İçin Çif...

2.200,00TL

3/ 4 Dış Dişli başlıklı ve Bağlantı için RekorluHer türlü Su sürkülasyonlu, pompalı Makineler için2 adet 3/4 çift rekorlu hortum hediyeliTak-kullan pratik özellikliKolay montajTek hareketle yön değiştirebilmeHer türlü kimyasal kullanımına uygun.Yüksek ısı ve darbelere karşı extra korumaSıfır sızdırm..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)